Hakkımızda

Bizim hikâyemiz 1954 yılında Dedemiz Kadir UÇAK tarafından açılan 50 m2 lik küçük bir marangoz atölyesi ile başladı. Sınırlı imkânlar ile yıllarca el emeği ile geçimini sağlayarak, bizleride kendisi gibi sözünün eri, dürüst ve çalışkan bir sanatkâr olarak yetiştirdi. Firmamız yıllar geçtikçe Konya Marangozlar Sanayii’nde sözünün eri, çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile sektörde bulunan tüm paydaşların saygısına mazhar olmuştur.

2000’li yıllarda ülkemizde inşaat sektörünün hızlı bir yükseliş ivmesi yakalaması ile ahşap iç oda kapılarının üretimde bir boşluk olduğu fark edilmiş, akabinde 2007 yılından itibaren ahşap iç oda kapılarına yönelik yarı mamul ve mamul üretimine profesyonel olarak başlanmıştır. Geldiğimiz noktada 7000 m2 kapalı olmak üzere toplam 10.000 m2 lik bir alanda modern makine parkurunu tamamlayarak yıllık 60.000 adet kapı üretimi yapar hale gelinmiştir.

Bununla birlikte 1500 m2 kapalı alan olan depolarımızda Türkiye’nin önde gelen firmalarına ait laminat parke, kraft petek ,compak laminat, bayilikleri alınmış, akabinde compak laminat ürünleri ile laminat parke satış ve montajına başlanmıştır.Aynı zamanda firmamız kapı sereni,masif panel, melamin kapı yüzeyleri kapı paneli,mdf kapı kasası ve mdf kapı pervazı yarı mamul olarak satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

2018 yılı itibariyle Afrika ,Orta Doğu,ve Avrupa ülkelerine ihracat seferberliği başlatılmış olup, bu kapsamda hayli mesafe alınmıştır.

Firmamız, ilkeli rekabet ve sürdürülebilir büyüme ile ülkemiz ekonomisine ve toplumumuza katkıda bulunmayı kendisine misyon olarak kabul etmiş, en üst seviyeden müşteri memnuniyeti, ödün vermediğimiz kalite anlayışımız ile ülkemizin tanınmış markaları arasında yerini alma hedefine doğru hızla yol almaktadır.

Sahip olduğumuz BAŞARILAR DEĞERLER bütünü.

GÜVEN
100%
KALİTE
100%
GÜLER YÜZLÜ HİZMET
100%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
100%